15 IX 2017 - Konkurs historyczny - „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”.

looo

15. września rozpoczyna się rejestracja do V edycji ogólnopolskiego konkursu historycznego

Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii.

Kierowany jest on do uczniów II klas liceum oraz III klas technikum.

Do wygrania są indeksy na czołowe uczelnie wyższe, stypendia i bony do IPN. Przewidziane są również nagrody dla nauczycieli (nagrody pieniężne, bony do IPN) i szkół.

Rejestracja szkół potrwa do 15 listopada 2017r. Etap szkolny odbędzie się 23 listopada 2017 (czwartek) o godz. 10.00.

Zapisy: www.olimpiadasolidarnosci.pl

[Szczegółowe informacje] i [plakat] w załączniku.

Szczegółowych informacji udzielają koordynatorzy Olimpiady Solidarności z Fundacji Centrum Solidarności: Patrycja Maria Marczuk i Anna Krzemińska