5 II 2018 - Lekcje o regionie w szkołach województwa mazowieckiego

Samorząd Województwa Mazowieckiego
Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Warszawie
zapraszają osoby związane z oświatą i kulturą Mazowsza, dyrektorów szkół i placówek oświatowych, nauczycieli, bibliotekarzy, na konferencję

Lekcje o regionie w szkołach województwa mazowieckiego,

która odbędzie się 5 lutego 2018 roku, w godz. 12.00 -14.15 w auli MSCDN Wydział w Warszawie, ul. Świętojerska 9.

W programie:

• Wizerunek i promocja regionu – wystąpienie przedstawiciela Zarządu Województwa,
  • Kształcenie samorządności regionalnej w kontekście wyzwań zglobalizowanego świata – wykład prof. Jerzego Nikitorowicza,
  • Konkurs „Lekcje o Mazowszu” – szczegółowe Informacje,
  • „Lekcje o Mazowszu” – prezentacja publikacji.

Każda szkoła, której przedstawiciele wezmą udział w konferencji, otrzyma publikację „Lekcje o Mazowszu. Scenariusze zajęć edukacyjnych”.

[ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY] dostępny na stronie MSCDN Wydział w Warszawie. Zgłoszenia do 31 stycznia 2018 roku.

Kontakt: Mirosława Anna Pleskot, konsultant MSCDN, tel. 22 536 60 90 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.