21, 28 II; 7 III 2018 - Ewaluacja wewnętrzna przedszkola

Zapraszamy na szkolenie dedykowane nauczycielom przedszkoli:

Ewaluacja wewnętrzna przedszkola

Ewaluacja wewnętrzna jest jednym ze sposobów dbania o jakość pracy przedszkola. To proces który pozwala zbadać działania przedszkola i wyciągnąć wnioski na temat mocnych i słabych stron przedszkola, a także jego  potrzebach. Warunkiem rzetelnego przeprowadzenia ewaluacji jest przygotowanie projektu oraz narzędzi ewaluacyjnych, a następnie wnikliwie przeanalizowanie pozyskanych wyników badań. Zapraszamy na zajęcia, podczas których tworzyć będziemy podstawowe materiały ewaluacyjne i sprawdzimy na czym polega wartościowanie uzyskanych wyników badań.

Zajęcia w wymiarze 15 godzin dydaktycznych odbędą się w dniach 21.02.18; 28.02.18; 7.03.18 w godz. 15.00-19.00 w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Warszawie przy ul. Świetojerskiej 9.

Program szkolenia:

1. Podstawy prawne ewaluacji wewnętrznej w szkole/placówce oświatowej
  2. Planowanie i projektowanie ewaluacji
  3. Zasady tworzenia narzędzi badawczych
  4. Podsumowanie ewaluacji

Liczba godz.: 15 (3 spotkania  )
Termin: 21.02.18; 28.02.18; 7.03.18 w godz. 15.00-19.00
Miejsce: MSCDN Wydział w Warszawie, ul. Świętojerska 9
Koszt: 100zł

Prowadząca: dr Renata Stoczkowska, specjalista ds. badań pedagogicznych w MSCDN Wydział w Warszawie, autorka publikacji na temat ewaluacji wewnętrznej szkoły i konstruowania narzędzi ewaluacyjnych; praktyk w zakresie przeprowadzania ewaluacji wewnętrznej placówki oświatowej, konstruowania narzędzi badawczych i opracowywania wyników badań

Zgłoszenia należy przesyłać wyłącznie formie elektronicznej ze strony MSCDN z zakładki  http://www.warszawa.mscdn.pl/oferta-biezaca.
Zgłoszenia należy przesyłać do 14.02.18
Po skompletowaniu grupy chętnych uczestników, otrzymają Państwo informację o warunkach zakwalifikowania na szkolenie.

Serdecznie zapraszam
 Kierownik  kursu
Renata Stoczkowska

Szczegółowych informacji udziela: dr Renata Stoczkowska – specjalista ds. badań pedagogicznych;  tel. 600819608; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.