Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

24 II 2018 - Zabawy muzyczno – ruchowe w pracy z dzieckiem we wczesnej edukacji – różne formy ekspresji muzycznej

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,
Nauczyciele wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej i świetlic szkolnych

Zapraszamy na kurs doskonalący

 

Zabawy muzyczno–ruchowe w pracy z dzieckiem we wczesnej edukacji – różne formy ekspresji muzycznej

 

Celem szkolenia jest zwrócenie uwagi na potrzebę i konieczność prowadzenia w sposób odpowiedni i przemyślany zajęć muzyczno- ruchowych oraz pokazanie wielu możliwości stymulowania rozwoju psychofizycznego dziecka. Na bazie aktualnej literatury naukowej oraz praktycznych doświadczeń zawodowych prowadzącego poznacie Państwo sposoby integracji grupy poprzez taniec i śpiew, aktywizowania dzieci w zabawach twórczych i odtwórczych. Piosenki i śpiewanki dla dzieci, pląsy, muzyka do słuchania oraz zabawy muzyczne będą podczas zajęć typowymi  formami ekspresji muzycznej) do uzyskania oczekiwanych kompetencji w omawianym zakresie problematyki.
W ramach szkolenia każdy uczestnik  otrzymuje autorski skrypt warsztatowy w wersji papierowej (nuty, teksty) + płytę CD oraz dostęp do multimedialnych materiałów uzupełniających na stronie internetowej.


Program szkolenia:
•    Piosenki, tańce i pląsy w kręgu;
•    Zabawy rytmiczne z wykorzystaniem rekwizytów.

 Liczba godz.: 8

Termin: 24.02.2018r. (godz. 9.00- 16.00)
Miejsce: MSCDN Warszawa, ul. Świętojerska 9 , sala 16 aula A, parter.

Koszt: 100 zł.
Prowadzący:

Piotr Kaja – dyplomowany nauczyciel muzyki, edukator/trener, kompozytor, aranżer i muzyk. Autor i współautor podręczników szkolnych, książek metodyczno-repertuarowych, śpiewników.  Twórca ponad sześćdziesięciu tytułów opracowań muzycznych. Prowadzi wykłady i warsztaty metodyczne, na konferencjach i szkoleniach dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej na terenie całej Polski.


Zgłoszenia należy przesyłać wyłącznie w formie elektronicznej z zakładki  [Oferta bieżąca] strony MSCDN.
Po skompletowaniu grupy chętnych uczestników, otrzymają Państwo informację o warunkach zakwalifikowania na szkolenie.


Szczegółowych informacji udziela nauczyciel konsultant:
Marzena Dżuman
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. l ,  tel. 22 536-60-91 w godz. 9.00 – 14.00