2,3 III 2018 - Trening Zastępowania Agresji

Nauczyciele, pedagodzy, psychologowie pracujący z dziećmi i młodzieżą ze starszych klas szkoły podstawowej, klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Zapraszamy na kurs doskonalący :

Trening Zastępowania Agresji

Celem szkolenia jest przygotowywanie nauczycieli, wychowawców oraz psychologów do prowadzenia warsztatów w obszarze profilaktyki i zmian zachowań agresywnych, jak również kształtowania umiejętności prospołecznych, emocjonalnych i rozwoju moralnego wśród uczniów. Szkolenie zostało opracowane na podstawie metody Trening Zastępowania Agresji oraz Prepare Curriculum autorstwa A. Goldsteina oraz Peace 4 Kids autorstwa S. Salmon.

Program szkolenia:

• Agresja – podstawy teoretyczne
  • Trening Kontroli Złości
  • Trening Umiejętności Społecznych
  • Trening Wnioskowania Moralnego

Liczba godz.: 16
Termin: 02.03.18 ( piątek, godz. 14 – 19) i 03.03.18 (sobota godz. 9.00- 17.00 )
Miejsce: MSCDN Warszawa, ul. Świętojerska 9 , sala 127, I piętro
Koszt: 160 zł

Prowadzący:
Barbara Rozmus i Agnieszka Kowalczyk - Psycholożki, Master Trenerki TZA, certyfikowane trener biznesu, terapeutki Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (TSR). Prowadzą warsztaty i szkolenia z zakresu kształtowania umiejętności społecznych, profilaktyki agresji oraz uzależnień. Realizują szkolenia dla rodziców, wychowawców i opiekunów z zakresu kompetencji wychowawczych. Posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy warsztatowej i indywidulnej z dziećmi i młodzieżą. Współtworzą i realizują programy profilaktyczne z zakresu kształtowania umiejętności społecznych, zapobiegania agresji oraz uzależnieniom (od substancji i zachowań, czynności). Brały udział w licznych szkoleniach prowadzonych przez zagranicznych i polskich trenerów, które prezentowały metody z nurtu behawioralno – poznawczego, między innymi związane z Treningiem Zastępowania Agresji (Peace 4 Kids, PREPARE, Tame).

Zgłoszenia należy przesyłać wyłącznie w [formie elektronicznej] z zakładki [Oferta bieżąca-zapisy] strony MSCDN.
Po skompletowaniu grupy chętnych uczestników, otrzymają Państwo informację o warunkach zakwalifikowania na szkolenie.
Szczegółowych informacji udziela nauczyciel konsultant:
Maria Kazimierczak e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 22 536-60-86 w godz. 8.00 – 14.00