Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

 

 

Aneta Rosłoń-Nowak

- magister pedagogiki o specjalności- pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z wychowaniem fizycznym i rehabilitacją ,absolwentka  studiów podyplomowych związanych ze wspomaganiem dzieci, np. Edukacja zdrowotna z rehabilitacją, Terapia Pedagogiczna. System M.Montessorii, Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju dziecka. Ukończyła także Medyczne Studium Zawodowe i uzyskała tytuł Terapeuty zajęciowego .Zdobyła także Certyfikat ukończenia dwustopniowego szkolenia z  integracji sensorycznej i uzyskała tytuł terapeuty integracji sensorycznej. Obecnie nauczycielk awspomagająca w szkole podstawowej z oddziałami integracyjnymi i nauczycielka gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej w przedszkolu integracyjnym i szkole, terapeutkaa integracji oraz doradczyni  metodyczna w gminie Błonie.

Podczas swojej pracy propaguje wspomaganie rozwoju dziecka i prowadzi wiele warsztatów, spotkań z rodzicami i dziećmi  związanych z wykorzystaniem Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Podejmuje działania na rzecz dzieci uaktualniając myśl Marii Montessorii, że „dziecku należne jest pierwsze miejsce, a nauczyciel idzie za nim i wspiera je”.

Kontakt:
Szkoła Podstawowa Nr 2  z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka, Narutowicza 21 05-870 Błonie sala 344 w środy 13.30-15.30 i piątki od 8-15 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.