MSCDN Wydział w Warszawie, ul.Świętojerska 9, 00-240 Warszawa - Agnieszka Deptuła

Agnieszka Deptuła
Nauczycielka dyplomowana, nauczycielka geografii w Gimnazjum nr 2 w Wyszkowie .

W latach 1998 – 2000r. doradca metodyczny nauczycieli geografii i przyrody w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Ostrołęce. Egzaminatorka Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie – egzamin maturalny z geografii. W latach 2008 – 2017 dyrektorka szkoły, (nadzór nad realizacją innowacji pedagogicznych i eksperymentu pedagogicznego) współorganizatorka Wyszkowskiego Dyktanda dla młodzieży i dla dorosłych pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Burmistrza Wyszkowa we współpracy z Wyższą Szkołą Humanistyczną w Pułtusku im. A. Gieysztora.

Animatorka działań na rzecz środowiska nauczycielskiego i oświaty lokalnej.

Zapraszam do współpracy i konsultacji metodycznych.

Kontakt: Szkoła Podstawowa nr 4 w Wyszkowie, ul. Sowińskiego 55, 07-200 Wyszków; gabinet 121 wtorki 15.30 – 17.30 oraz piątki 8.00 – 15.00 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.