Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

Wsparcie psychologiczne dla nauczycieli - konsultacje telefoniczne

 

 


Szanowni Państwo,
Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Wydział w Warszawie, zaprasza do skorzystania z bezpłatnej formy wsparcia psychologicznego w formie konsultacji telefonicznych (możliwy również kontakt przez Skype’a).


Proponowana forma pomocy skierowana jest do nauczycieli doświadczających trudności w funkcjonowaniu psychicznym, narażonych na nieustanny stres oraz zmiany w życiu zawodowym i osobistym.


Celem oferowanego wsparcia psychologicznego jest profesjonalna pomoc w przejściu przez trudniejsze momenty w życiu, radzeniu sobie z emocjami, problemami, długotrwałym stresem, uzyskaniu nowych umiejętności i rozwoju, lepszego funkcjonowania, poprawy relacji osobistych i zawodowych oraz nadziei na lepszą jakość życia.
Wsparcie psychologiczne jest dostosowane indywidualnie do każdej osoby w zależności od specyfiki występujących problemów, doświadczanych trudności, pojawiających się kryzysów.


Spotkania telefoniczne trwają 50 minut i odbywają się zgodnie z zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa – obowiązkiem psychologa jest zachowanie tajemnicy zawodowej, poufności i dyskrecji.


Konsultacje odbywają się od poniedziałku do czwartku, po uprzednim umówieniu się telefonicznie.


Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na konsultację telefoniczną:
tel: +48 604 198 325 (poniedziałek – czwartek) w godz. 11.00 – 19.00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Osoba prowadząca konsultacje telefoniczne: Dorota Dratwicka

 

 

[Dorota Dratwicka  .pdf]
Dyplomowany psycholog o specjalności: psychologia kliniczna i zdrowia, w trakcie procesu certyfikacji na terapeutę w nurcie BSFT (terapia skoncentrowana na rozwiązaniach). Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Podyplomowych Studiów Poradnictwo Psychospołeczne i Pomoc Terapeutyczna Rodzinie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Absolwentka kierunku: Organizacja i Zarządzanie na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ (doświadczenie pracy w zawodzie - realizacja zadań związanych z zarządzaniem relacjami, rozwiązywaniem konfliktów, poprawą wewnętrznej komunikacji w organizacji oraz zarządzania stresem). Ukończone studium pedagogiczne, doświadczenie w pracy w szkole jako nauczyciel. Doświadczenie w pracy z osobami z trudnościami w funkcjonowaniu psychicznym. Odbyty staż z zakresu psychologii klinicznej w Klinice Psychiatrii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, praktyki psychoterapeutyczne w Poradni Zdrowia Psychicznego w Klinice „Vertimed” w Warszawie, a także wolontariaty w obszarze pomocy i doradztwa psychologicznego; m.in. w Klinice Psychiatrii CSK UM. Ukończone liczne szkolenia z zakresu coachingu oraz ciągły bieżący rozwój poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach ogólnopolskich dotyczących form pomocy osobom z trudnościami i zaburzeniami zdrowia psychicznego.