Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

Coaching indywidualny

 
Szanowni Państwo,
dyrektorzy, wicedyrektorzy, nauczyciele szkół/placówek oświatowych, zapraszamy do korzystania z nowej formy doskonalenia:
 
Coaching indywidualny
 
Coaching jest procesem nastawionym na rozwój człowieka, który pomaga odkrywać możliwości i potencjał w nim ukryty. Praca coacha to praca wokół celu klienta, której efektem ma być pożądana zmiana w jego myśleniu i postępowaniu. Coaching nie może być utożsamiany z terapią, poradnictwem ani mentoringiem, ponieważ coach nie udziela rad, ani gotowych odpowiedzi, ale podążając za myśleniem klienta zadaje pytania pogłębiające omawiane zagadnienia. Dzięki pracy coachingowej człowiek może otworzyć się na samego siebie i może zacząć szukać takich rozwiązań w swoim życiu, które uzna za najlepsze dla siebie. Zmiany te skutkują lepszą jakością życia.
Warto spróbować coś zmienić w swoim życiu!
 
 
Termin: po wcześniejszym osobistym uzgodnieniu telefonicznym
 
Miejsce: MSCDN Wydział w Warszawie, ul. Świętojerska 9
 
Koszt: pierwsza sesja (60 min) bezpłatnie; kolejne 50 zł/sesja 
 
Prowadzący:
  1. Renata Stoczkowska - poniedziałek 14.00-16:00; wtorek 8.00-10.00;tel. 600 819 608; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Michał M.Stępień   poniedziałek, godz. 16.15-17.15 (po wcześniejszym umówieniu możliwe inne terminy) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 505-797-597
 
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.