Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

 

Promocje inicjatyw oświatowych

 

 

 

 

Konkurs wiedzy o Mazowszu

Mazowiecki Kurator Oświaty oraz Dyrektor Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli zapraszają do udziału w „Konkursie wiedzy o Mazowszu” objętym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego. Celem tego przedsięwzięcia jest zainteresowanie uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i klas gimnazjalnych dziedzictwem i współczesnością Mazowsza oraz wzmocnienie poczucia tożsamości regionalnej. Konkurs ma charakter interdyscyplinarny i dotyczy szerokiej tematyki związanej z dziejami i dniem dzisiejszym województwa mazowieckiego.

Czytaj więcej...

Konkurs »Nie jestem żadną bohaterką«. Irena Sendlerowa na tle historii II wojny światowej na ziemiach polskich (1939-1945)

Czytaj więcej...

Bezpłatne webinaria dla nauczycieli angielskiego


Early Stage to intensywna podróż językowa dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 19 lat. Obfituje w liczne przygody z muzyką, tańcem, teatrem, poezją rymowaną, projektami plastycznymi i multimedialnymi.

Czytaj więcej...

Konkurs na projekty z zakresu edukacji kulturowej

KE
Konkurs – otwarty nabór aplikacji do projektu Kulturalni Edukatorzy – mazowiecka sieć edukacji i kultury. Mazowiecki Instytut Kultury zaprasza do aplikowania w konkursie na współrealizację projektów z zakresu edukacji kulturowej. Zwycięzcy otrzymają: do 10 000 zł dofinansowania, konsultacje ekspertów oraz udział w 3-dniowym szkoleniu i konferencji. Termin składania wniosków: do 25 lutego 2018 roku (włącznie).

Czytaj więcej...

Ogólnopolski konkurs plastyczno–literacki "Pani Ireno..."

IS

Szkoła Podstawowa nr 11 w Gliwicach ogłasza Ogólnopolski konkurs plastyczno–literacki "Pani Ireno..." pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka, Prezydenta Miasta Gliwice oraz Kuratora Oświaty w Katowicach i  serdecznie zaprasza do udziału uczniów szkół podstawowych...

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Konkurs „Przeżyjmy ten rok na ludowo!”

Na ludowoSzkoła Podstawowa nr 169 z Łodzi zaprasza uczniów szkół podstawowych z klas IV-VII z całej Polski do udziału w Ogólnopolskim Konkursie „Przeżyjmy ten rok na ludowo!”, realizowanego pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Celem konkursu jest m.in. promowanie polskiej kultury ludowej oraz wspomaganie wszechstronnego rozwoju dzieci. Konkurs jest konkursem dwustopniowym. Składa się z etapu szkolnego i ogólnopolskiego.

Czytaj więcej...