Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

Bezpłatne webinaria dla nauczycieli angielskiego

 

 

 

 

Early Stage to intensywna podróż językowa dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 19 lat. Obfituje w liczne przygody z muzyką, tańcem, teatrem, poezją rymowaną, projektami plastycznymi i multimedialnymi.

Angażuje wszystkie zmysły i uruchamia dziecięcą wyobraźnię. Pokazuje fascynujący świat nieznanych słówek i wyrażeń, które dzięki naszym metodom łatwo zrozumieć i przyswoić. To najlepsza droga do biegłej znajomości języka angielskiego.

Zapraszamy na edukacyjną podróż z Early Stage.

 

Gry i zabawy PART I
Podczas bezpłatnego webinarium „Gry i zabawy” poznasz 10 wystrzałowych pomysłów na gry i zabawy językowe dla uczniów. Dzięki filmom z lekcji zobaczysz każdą grę w akcji!

Czytaj więcej...


Gry i zabawy PART II
Jeśli nie widziałeś webinarium "Gry i zabawy PART 1" - nie szkodzi! Możesz dołączyć do nas teraz :)

Czytaj więcej...


Tak pomyka gramatyka PART I
Czy przy nauce gramatyki czas na zajęciach może szybko lecieć? Czy dzieci mogą chcieć więcej? Podczas bezpłatnego webinarium "Tak pomyka gramatyka" poznasz ciekawe pomysły na to, jak wprowadzać zagadnienia gramatyczne. Pokażemy również, w jaki sposób zapewnić dzieciom radość z poznawania nowych czasów i struktur. Olga nie tylko opowie o tym, ale również pokaże krótkie filmy i przyniesie przydatne gadżety do wprowadzania gramatyki. Jeśli szukasz gotowych pomysłów i inspiracji - dołącz do webinarium.

Czytaj więcej...